У Львові презентували унікальний всюдихід для спеціальних служб

Головні новини Львова 01.10Оксана Лабойко, 1 жовтня 2015, 18:00 3165 0

1 жовтня у Львові стартувала виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Цього року вона рекордна за кількістю учасників. Презентувати свою продукцію зголосилося аж 75 компаній і два десятки невеликих виробників ручної роботи.

Всюдихід «Хантер» – гордість цьогорічного ярмарку. Це новинка від концерну «Електрон». Автомобіль призначений для спеціальних служб і роботи на складній місцевості. А з додатковим броньованим корпусом може застосовуватись і на війні.

«Це є повнопривідна машина, вона має спеціальне обладнання для самовитяжки і надання допомоги іншим транспортним засобам. Ця машина може доставити як пасажирів, команду, штаб, так і обладнання. Вона обладнана і верхньою оглядовою площадкою. Також є рації, зв’язок, в тому числі GPS», – розповів генеральний директор «Електрону» Юрій Бубес.

Всюдихід розрахований на перевезення шести осіб (дві в кабіні і чотири у кузові). Витримує робочі температури від -35⁰ до +40⁰ градусів.

На ярмарку презентують свою продукцію і підприємці, які першими у світі запатентували технологію виробництва екохімії на основі наночастинок срібла.

«Ми використовуємо технологію колоїдного срібла, якої в світі аналогій ще немає. Срібло використовується як унікальний антисептик, універсальний абсолютно у всіх сферах застосування», – розповів Олег Сідольський, який презентує екохімію.

Якщо у минулі роки у «Львівському товаровиробнику» брали участь здебільшого великі підприємства, то цього року є багато початківців. Наталя Король вперше показує свої вироби широкому загалу. Створює авторський одяг за стародавньою технологією вовноваляння. Без голки і ниток – тільки вовна, мило і вода.

«Тут нема жодного шовчика. При тому, що одяг ідеально облягає фігуру, має кишені, рукави. Це дуже клопітка робота, але це не ремесло, а мистецтво», – розповідає дизайнер Наталя Король.

Свою продукцію презентують і два соціальних підприємства. Міні-пекарня «Горіховий дім» випікає солодощі, а з прибутку утримує кризовий притулок.

«В місті працює центр інтегральної опіки для жінок в кризових ситуаціях. Цей центр на сьогодні налічує 12 жінок. Пекарня оплачує оренду будинку, в якому вони мешкають, і комунальні послуги», – зазначила бухгалтер міні-пекарні Ольга Карєва.

Ярмарок «Львівський товаровиробник» проходить уже ввосьме.

«Важливо, що це вже є традиція і що такий ярмарок є у Львові, де львівські виробники показують свою продукцію і дуже часто знайомляться між собою і львів'яни бачать, що у нас тут можна купити», – наголосив міський голова Львова.

Триватиме ярмарок до 7 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук