У Львові презентували журнал R’eykjavik

Культура18 грудня 20103322

17 грудня у Львові презентували новий незалежний україномовний журнал «R’eykjavik» про актуальні тенденції в кіно і музиці. Наразі журнал – це періодичне онлайн-видання, яке в майбутньому матиме і паперовий відповідник. Тема першого номеру - «Музичні групи в кіно». Куратор цього проекту є формація «WIZ-ART».

Про це на презентації повідомила директор "WIZ-ART". Ольга Райтер.

За її словами, наразі не існує видання, яке б задовольняло смак, було доступним, а також, яке б мало професійно написані тексти. "Рейк’явік – місто з бурхливим нічним життям, місто, де кожен 10-ий мешканець – музикант. У журналі писатимемо про артхаузне кіно, високобюджетні якісні фільми, про сучасну електронну музику", - зазначила вона.

Цей проект створений початківцями – журналістами, дизайнером, а також командою WIZ-ART. Наступний номер "вийде" у лютому: він буде більшим, з великою кількістю ілюстрацій.

"Тут будуть огляди новинок, переосмислення кінокласики, про кіно- та музичні події локальні та всесвітні, про фестивалі та світові прем’єри", - зазначила редактор журналу Олександра Ковальчук.

Журнал буде у вільному доступі на офіційному сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук