У Львові презентують 6-томне видання Мирослава Мариновича

Культура8 червня 20102710

10 червня у Львові в книгарні «Є» відбудеться презентація 6-томного видання творів українського правозахисника, публіциста, президента Інституту релігії та суспільства, віце-ректора Українського Католицького Університету Мирослава Мариновича - «Вибране».

Про це 8 червня ZAXID.NET повідомили організатори.

Шеститомник Мирослава Мариновича «Вибране», що вийшов у час його 60-ліття, дає повну картину його творчості, а також його насиченого життя. До видання увійшли ранні та автобіографічні твори, листи (1); портрети друзів, дрогобицькі репортажі, дорожні замальовки (2); публіцистичні статті (3); наукові праці (4); передмови, рецензії, виступи, інтерв’ю (5) та велика монографія “Українська ідея і християнство...” (6).

У Додатках вміщено біографію й бібліографію Мариновича, таблицю його поїздок по Україні й за кордоном для участі в різноманітних громадських, наукових та релігійних заходах (1990–2009), відгуки про особу автора та його творчість, іменні та предметні покажчики до кожного тому.

Мирослав Маринович – український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, філософ. Ставши одним із 10 членів-засновників Української Гельсінкської Групи (1976), відбув 10-літнє ув’язнення у брежнєвських таборах і на засланні. Після звільнення став організатором амністійного руху в Україні (1991). Нині він проректор Українського Католицького Університету і президент Інституту релігії та суспільства УКУ.

М. Маринович — лауреат премії журналу «Сучасність» за публіцистику (1993), нагороди ім. Зеєва Жаботинського за міжнаціональне порозуміння і премій імені Валерія Марченка (1995) та Василя Стуса (2009); кавалер орденів Капітули “Ї” “За інтелектуальну відвагу” (2004), «За мужність» І ступеня (2006), Ордену Свободи (2008); нагороджений також Кавалерським хрестом державного ордена Республіки Польща «За заслуги» (2006).

Початок о 18.00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук