У Львові презентують живопис та графіку Олександра Трофимюка

Культура18 червня 20106070

18 червня у Львові в художньому салоні «Мистецька рамарня» відкрилася виставка живопису та графіки Олександра Трофимюка.

В експозиції – картини, які презентують незвичний, омріяний, до певної міри казковий Львів, натюрморти щойно зірваних жоржин, конвалій, волошок та маку, солодкі літні яблучка … та особлива картина - "Констатація". Як запевняє автор, ідеї цієї картини – сім років: саме стільки жила ідея зробити щось на тему політики. "Жила виключно на сторінках альбомів та ескізів. Та якось до рук потрапила недописана ікона, виконана на розколеній дошці й до мене прийшло прозріння. Інтерпретацій може бути безліч, але пропонується споживати під політичним соусом. Ненька Україна, ікона Матері Божої, першу ділить Борисфен, іншу – прикра тріщина. Символічно, але це і є розкол, кордон (кому як завгодно). Он сидять сильні мужі з клейнодами й розриваються географічно навпіл, одні на схід, інші на захід. Ба, навіть бідолаха кінь вагається. Мазок за мазком на незавершеній іконі вималювались кон’юнктурні віяння. І байдуже тим воякам до Матері Божої, поверху котрої утворилася Україна", - розповів автор.

Олександр Трофимюк народився в Червонограді. Навчався в Янівському училищі різьби по дереву, потім - в інституті архітектури "Львівської політехніки".

Адреса "Мистецької рамарні": вул. Вірменська, 3, Львів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук