У Львові пропонують встановити знак "Львівський меридіан"

Культура28 січня 20113500

У Львові пропонують встановити знак «Львівський меридіан» у зв’язку з тим, що на території міста проходить дуга 24-го меридіану.

Про це повідомив голова фракції ВО "Свобода" у львівській міській раді Руслан Кошулинський.

З його слів, під час зустрічі з мешканцями до нього звернулись двоє львів’ян Юрій Волощак та Юрій Охріменко, які зазначають, що до львівського меридіану проводиться картографічна прив’язка значної території України, а також меридіан є найдовшим сухопутним меридіаном світу. Відтак вони пропонують встановити у місті знак меридіана, зображений художньо оформленим геодезичним знаком.

Встановити цей знак львів’яни пропонують на вул. Чернівецькій, яка веде до головного вокзалу, на якій, до речі, заплановані ремонтні роботи 2011 року.

"У такий спосіб він стане однією з візиток міста і додатковим туристичним об’єктом. Включення до плану цих робіт (ремонту) спорудження знаку "Львівський меридіан" обтяжить кошторис хіба на 1-2%", – запевняють автори ідеї. Вони також зазначають, що проект розміщення знака готові безкоштовно розробити науковці Національного університету "Львівська політехніка".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук