У Львові пропонують встановити знак "Львівський меридіан"

Культура28 січня 20113452

У Львові пропонують встановити знак «Львівський меридіан» у зв’язку з тим, що на території міста проходить дуга 24-го меридіану.

Про це повідомив голова фракції ВО "Свобода" у львівській міській раді Руслан Кошулинський.

З його слів, під час зустрічі з мешканцями до нього звернулись двоє львів’ян Юрій Волощак та Юрій Охріменко, які зазначають, що до львівського меридіану проводиться картографічна прив’язка значної території України, а також меридіан є найдовшим сухопутним меридіаном світу. Відтак вони пропонують встановити у місті знак меридіана, зображений художньо оформленим геодезичним знаком.

Встановити цей знак львів’яни пропонують на вул. Чернівецькій, яка веде до головного вокзалу, на якій, до речі, заплановані ремонтні роботи 2011 року.

"У такий спосіб він стане однією з візиток міста і додатковим туристичним об’єктом. Включення до плану цих робіт (ремонту) спорудження знаку "Львівський меридіан" обтяжить кошторис хіба на 1-2%", – запевняють автори ідеї. Вони також зазначають, що проект розміщення знака готові безкоштовно розробити науковці Національного університету "Львівська політехніка".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Віктор 31 січня 2011, 12:25

  Нехай свободівці ініціюють закінчення пам'ятника С. Бандері та упорядження площі довкола (разом з туалетами, що поблизу). Скільки ще цей довгобуд буде обтяжувати кошториси міста?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Вадим 29 січня 2011, 22:59

  Чекайте довго! Міська рада вже кілька місяців мусолить питання з видачею дозволу на встановлення памятника, який готова повністю проспонсорувати відома львівська фірма-виробник. Комісія з питань культури ніяк засісти і подумати не збереться, при тому, що визначення кращого проекту і встановлення самого памятника повністю спонсорує фірма. А тут з бюджету ще треба бабло видавати. Не дадуть!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук