<

У Львові проведуть вечір пам’яті спочилого митрополита УПЦ МП Володимира

КультураДар'я Буряченко, 26 листопада 20141880

У неділю, 30 листопада, о 15:00 у Львові, у залі Палацу культури залізничників («Рокс», вул. Федьковича 54) відбудеться Вечір пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, присвячений Дню народження спочилого предстоятеля Української Православної Церкви.

У програмі вечора пам’яті поезія та пісні авторства покійного митрополита, улюблені твори та виконавці предстоятеля, спогади про його життєвий шлях, а також нагородження достойних представників львівської інтелігенції, які своїм життям утверджують пріоритети близькі духу приснопам’ятного Блаженнішого Владики, інформує сайт «Духовна велич Львова».

«Блаженніший Митрополит Володимир протягом свого 22-річного служіння на Київській кафедрі уособлював в собі батька, який завжди показував приклад любові і прагнення до єдності, чого нам сьогодні дуже бракує. Тому вважаємо, що пам’ять про нього, його покладені труди на ниві церковній і національній повинні слугувати нам дороговказом для подальших кроків у подоланні кризи, в якій сьогодні знаходимося», – зазначив автор вечора пам’яті ієромонах Маркіян (Каюмов).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук