У Львові проводять майстер-класи з древніх та сучасних японських бойових мистецтв

Українські та зарубіжні майстри діляться досвідом із дітьми та дорослими

Головні новини Львова 21.06Марічка Кулачковська, 21 червня 2017, 14:48 553 1
дивіться також

У Львові триває будо-марафон. Це масштабний захід, упродовж якого для любителів єдиноборств проводять практичні семінари з японських бойових мистецтв. Українські та зарубіжні майстри діляться досвідом із дітьми та дорослими.

Зокрема, до нашого міста приїхали сенсей зі Швейцарії Лоран Карніель та італійський сенсей Роберто Гранаті.

Упродовж марафону можна спробувати свої сили у різних японських бойових дисциплінах. Древніх та сучасних. Зокрема, у карате, джиу-джитсу чи дайто-рю айкідзюцу. Їх розглядають у двох аспектах: як мистецтво і спорт. Один із ініціаторів будо-марафону Олександр Козловський зазначив: «Якщо ми не будемо зберігати саме традиційних бойових мистецтв, то вони перетворяться в чистий спорт. Із усіма тими проблемами, які притаманні сучасному спорту».

Дітей радять виводити на татамі з раннього віку. Адже єдиноборства не лише зміцнюють тіло. Вони ще й вчать людину ставати корисною частинкою соціуму.

Президент Академії айкібудзюцу у Львові Ольга Козловська пояснила: «Дітей вчать бути тут і зараз, не відволікаючись виконувати всі команди. Навіть при втомі спілкуватися один із одним, не сперечатися і не сваритися».

Викладачка цієї Академії Наталя Іванова додала: «Це дає організованість у всьому, певну відповідальність,самодисципліну. Вони можуть ставити перед собою якусь мету і намагатися досягати її. Бути такими вже маленькими дорослими. Я думаю, що потім їм буде набагато легше в житті».

Логічним завершенням марафону стануть підсумкові змагання у неділю, 25 червня. До слова, поєдинки теж будуть міжстильовими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук