У Львові пройде фестиваль лендарту «Баба Род»

КультураК. С., 9 серпня 20174010
У Львові пройде фестиваль лендарту «Баба Род»
Проект Влодка Кауфмана на фестивалі лендарту у Любліні

З 24 по 27 серпня у парку «Знесіння» відбудеться фестиваль лендарту «Баба Род». Фестиваль пройде на території FESTrepublic. Його назва походить від однойменного пагорбу.

Десять художників представлять свої твори, вписані у довколишній ландшафт. Кураторами експозиції є Сергій Якунін, Олексій Коношенко та Павло Ковач.

«Світовидове поле, на якому виник первісний Львів, пісковики океану Тетіс, капища прабогів, замки на західних пагорбах, місця сили і міфів. Ми не можемо одним фестивалем передати все, що відбувалося у парку Знесіння тисячі років. Але через скульптури 10-ти ленд-артистів запросимо відчути час та коливання душі, з яких починається все, тут і зараз», - анонсують свій захід організатори.

В експозиції будуть представлені твори Наталії Лісової, Сергія Якуніна, Олексія Коношенка, Антона Саєнка, Віталія Кохана, Влодка Кауфмана, Юрія Вишнякова, Маркуса Хофмана, Павла Ковача, Данила Ковача, Данило, Ліланда Беті.
Лендарт – вид концептуального мистецтва, об'єктом якого є реальний пейзаж, фрагмент природного середовища. Художник інтегрується у пейзаж, використовує натуральні природні процеси для створення художнього об'єкта.

Твори цього типу з'явилися в мистецтві у 1960-х роках, а бурхливий розвиток припав на 1970-ті роки. Це були різні за масштабом і характером проекти, монументальні, що іноді сягали кількох кілометрів, або такі, що потребували масштабних земельних робіт (розкопи, канави), іноді делікатні, складні для знаходження навіть на відкритому просторі тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук