У Львові пройде фестиваль польського театру

КультураД.Ц., 15 квітня 20163300
Анна Сенюк та Ґжеґож Малецькі

21-24 квітня у Львові вшосте відбудеться фестиваль польського театру. З нагоди VI Польської театральної весни до Львова приїдуть митці з Литви, Польщі та України, щоб показати 5 вистав (чотири для дорослих і один для дітей). Фестиваль проходитиме у театрі ім. Марії Заньковецької, Першому театрі для дітей та юнацтва, Львівському театрі ляльок та Львівському обласному будинку вчителя.

Зірками цьогорічного фестивалю стануть Анна Сенюк, польська акторка, широко відома улюблениця публіки та її син, який також є актором - Ґжеґож Малецькі. Артисти виступлять на сцені театру ім. Марії Заньковецької з виставою «Обіцянки на світанку» за мотивами автобіографічної повісті французького письменника Ромена Гарі.

Цьогоріч вперше у Львові гостюватиме Польський театр ім. Ю. І. Крашевського з Житомира з комедією «Легше зіпсувати ніж полагодити».Виставу супроводжує музика польського композитора Анджея Воячка, який вже протягом багатьох років співпрацює з артистами з Житомира.

Постановку сатири Серґіуша Пясецького «Записки офіцера Червоної Армії» до уваги глядачів представить Польська театральна студія з Вільнюса.

Польський народний театр у Львові як щороку приготував на Польську театральну весну новий спектакль. Цьогоріч це буде вистава «Шевці» Станіслава Іґнація Віткевича.

Для дітей покажуть виставу «Повторення з Червоної Шапочки» у виконанні Польської театральної студії з Вільнюса.

Вхід на усі вистави є вільним. Отримати безкоштовні запрошення на вистави можна в Генеральному Консульстві РП у Львові або безпосередньо перед виставою при наявності вільних місць. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук