У Львові пройде міжнародна виставка ілюстрації українських та литовських художників

Культура25 квітня 20119830

У межах Львівського міжнародного дитячого фестивалю відбудеться вперше в Україні Фестиваль дитячої творчості та мистецтва, під час якого презентують унікальну міжнародну виставку ілюстрації українських та литовських художників (400 робіт). Під час свята, яке відбудеться у Львівському палаці мистецтв, діти з усіх куточків України створять монументальне художнє панно «Кольоровий світ» розміром 10 метрів.

Про це ZAXID.NET повідомили в Громадській організації "Форум видавців".

Учасники Міжнародної виставки ілюстрацій дитячих книжок: «Аграфка», творча майстерня, Сігуте Ах (Литва), Світлана Балух, Катерина Білетіна, Арсен Джанікян, Катерина Дудник, Владислав Єрко, Паулюс Йодішюс (Литва), Ольга Кваша, Іветта Ключковська, Вікторія Ковальчук, Кястутіс Каспаравічюс (Литва), Кость Лавро, Тетяна Луньова, Надя Маркелова, Максим Паленко, Олег Петренко-Заневський, Марися Рудська, Лілія Тєптяєва, Софія Ус, Сігуте Хлебінскайте (Литва), Сергій Храпов, Катерина Штанко, а також Виставка ілюстрації із колекції Міжнародного фестивалю дизайну «Корова» (м. Дніпропетровськ, Україна).

Щодня також відбуватимуться майстер-класи від відомих ілюстраторів. Протягом Фестивалю 120 годин безкоштовних майстер-класів з різних видів творчості та мистецтва!

Щодня  відбуватимуться майстер-класи від відомих ілюстраторів, зокрема майстер-клас «Білий слон удачі» проведе Кястутіс Каспаравічюс (Литва). Відомий литовський письменник та ілюстратор, який отримав чимало нагород за свої казки та малюнки. Автор 45 книжок, що перекладені 17-ма мовами. Його називають «гордістю сучасної литовської дитячої літератури». Книги Каспаравічюса було двічі визнано найкращими на міжнародному книжковому ярмарку в Болоньї. 2008 року письменники став володарем медалі імені Ганса Крістіана Андерсена, а його книжку «Садівник Флоренціус» визнано найкращою дитячою книжкою Литви.

«Світ акварельних імпровізацій». Майстер-клас моментальних імпровізацій аквареллю проводить художниця Сігуте Ах (Литва). Лауреат багатьох міжнародних премій дитячих книжкових ілюстраторів, внесена до Почесного списку Міжнародної ради з книжок для дітей (IBBY).

«Створюємо чудо-книжку». Майстер-класи проводять художники Сігуте Хлебінскайте та Паулюс Йодішюс (Литва). Сігуте Хлебінскайте нагороджена дипломом Вільнюського конкурсу книжкового мистецтва. Ілюстрації до книжки «Що робиться на дворі» удостоєні премії Французського міжнародного центру навчальної та молодіжної літератури «Octogone Prix». Паулюс Йодішюс (Литва) письменник і художник. З 2000 року він проілюстрував дев’ять книг для дітей. У 2006 році його книжка «Bug's Cake» була визнана найкращою дитячою книгою року. 2006 року Литовське відділення Міжнародної ради з книжок для дітей (IBBY) присудило премію за найкращі книги для найменших читачів книзі Паулюса Йодішюса «Торт Буг» (Торт Amarelo)».

Майстер-класи від Костя Лавра, Катерини Штанко, Катерини Білетної, Олега Петренка-Заневського, Вікторії Ковальчук, Світлани Балух, Макса Паленка та інших відомих українських ілюстраторів.

Також щодня і щогодини: 8 майстер-класів з різних видів творчості і мистецтва; виступи шкільних театрів і танцювальних колективів, консультації дитячого психолога, конкурси, ігри, співи, танці та маса інших розваг. Протягом Фестивалю 120 годин безкоштовних майстер-класів з різних видів творчості та мистецтва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук