У Львові пройде навчання з реставрації настінних розписів

Культура1 червня 20101700

Наприкінці серпня-початку вересня у Львові пройде черговий практичний семінар-навчання у межах україно-німецького проекту «Муніципальний розвиток і оновлення старої частини міста». Навчатимуть реставрації тиньку, штукатурки та настінних розписів.

Про це 1 червня ZAXID.NET повідомила експерт GTZ, координатор проекту у Львові Іріс Ґляйхман

Нагадаємо, у Львові у межах проекту вже відбулися тренінги для місцевих ремісників та викладачів училищ та ВНЗ із реставрації брам (пл. Катедральна, 8, пл. Ринок, 39 та 40), із реставрації вікон (у будинку на пл. Коліївщини, 1), реставрація кам’яних фасадів (портал на пл. Ринок, 40).

Німецьке Товариство технічної співпраці (GTZ) має на меті підвищити кваліфікацію майстрів та будівельників у Львові під час практичних семінарів та тренінгів, які є безкоштовними.

«Ці курси допомагають Львову отримати спеціалістів на довгий час. Кожен наш курс – помічник в освіті та розвитку. Участь можна брати в кількох тренінгах, курсах», - зазначила Іріс Ґляйхман.

«Проведення серії семінарів з консервації та реставрації природного камею повинне привернути увагу, а також підвищити кваліфікацію майстрів, які працюють в галузі реставрації історичних будівель. У довготривалій перспективі це служитиме збереженню автентичності оригінальних субстанцій», - зазначив реставратор каменю Дірк Брюґґерман

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук