У Львові пройде цикл концертів «Головні диригенти оркестрів Польщі»

Культура4 лютого 20110

З 6 лютого до 15 квітня у Львівській філармонії відбудеться цикл концертів «Головні диригенти оркестрів Польщі». Про це 4 лютого на прес-конференції повідомив генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.

  За його словами, на концертах звучатиме європейська класика, цикл складатиметься з чотирьох концертів. Перед львівською публікою виступлять талановиті маестро, які співпрацюють із провідними колективами Польщі та інших держав.

Відтак у Львові диригуватимуть Пьотр Віятковські (Люблін) - головний диригент та артистичний директор симфонічного оркестру філармонії імені Генрика Вєнявського в Любліні; Даріуш Мікульський (Валбжих) генеральний та артистичний директор Судецького філармонійного оркестру з міста Валбжих, артистичний консультант Таїландського філармонійного оркестру, викладає у Музичній академії міста Лудзь; Рубен Сільва (Кошалін) - диригент Варшавської камерної опери, артистичний директор Кошалінського філармонійного оркестру; Адам Кльоцек (Каліш) - один з найдивовижніших виконавців молодого покоління у Польщі. Грає на віолончелі Страдіварі 1717 року. Потрапив до Книги рекордів Гінеса за виконання концерту на найбільшій глибині.

Чотири незабутні концерти під диригуванням талановитих та харизматичних диригентів світового рівня відбудуться:

6 лютого - Пьотр Віятковскі. Олександр Божик (скрипка), Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії. У програмі: С. Монюшко. Увертюра «Байка», Г. Венявський. Фантазія на тему з «Фауста» Гуно, М. Равель. «Вальс» («La Valse»), «Урочисті і сентиментальні вальси» (авторська версія для оркестру).

4 березня - Даріуш Мікульскі. Мирослава Которович (скрипка), Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії. У програмі: К. Шимановський. Концерт для скрипки з оркестром №1, Людвін ван Бетховен. Симфонія №3.

1 квітня - Рубен Сільва. Оксана Рапіта (фортепіано), Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії. У програмі: А.Маркес «Танець №2», М.де Фалья «Ночі в садах Іспанії», сюїта для фортепіано з оркестром, А. Пяццола «Забуття», А.Хінастера. «Танці з балету «Естансія».

15 квітня - Адам Кльоцек, Марта Лелек (скрипка), Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії. У програмі: А.Шаловські «Увертюра для симфонічного оркестру», А.Пануфнік «Концерт для скрипки та струнного оркестру», Л.ван Бетховен «Симфонія №7».

Захід відбувається під патронатом Почесного консульства Республіки Польща в Україні.

Вартість: 30-70 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук