У Львові реконструюють приміщення колишнього Російського культурного центру

Приміщення на вул. Короленка, 1а у Львові реконстрнуюють

Львівська обласна рада у четвер, 11 травня, під час сесії внесла зміни до показників обласного бюджету на 2017 рік. Це рішення підтримали 66 депутатів.

Видатки загального фонду бюджету на реалізацію Програми підтримки органів виконавчої влади зменшили на 1,8 млн грн. Тим часом видатки на оплату праці та енергоносіїв збільшили на 1,63 млн грн.

Ще 170 тис. грн скерували у спецфонд обласного бюджету. За ці кошти управління майном спільної власності облради має замовити проектно-кошторисну документацію для реконструкції будівлі обласної комунальної власності на вул. Короленка, 1а у Львові, де раніше розміщувався Російський культурний центр.

Як відомо, 4 травня виконавча служба виселила Російський культурний центр з приміщення на вул. Короленка, 1а у Львові, адже організація не виконала рішення суду і не покинула будівлю добровільно до 28 квітня.

Рішення виселити Російський культурний центр депутати Львівської облради прийняли ще 25 жовтня 2016 року. Суди всіх інстанції підтвердили: організація не має жодних юридичних підстав там перебувати.

Тепер Львівська облрада має намір провести реконструкцію приміщення, після чого його передадуть в оренду українським волонтерським організаціям, які допомагають військовим в АТО. Які саме це будуть організації та як використовуватимуть приміщення, визначать на конкурсі. Зокрема є ідеї створити там культурний центр для ветеранів АТО, центр реабілітаційної та юридичної допомоги або ж музей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук