У Львові репрезентували спортивні «Зіркові історії успіху»

Культура4 лютого 20110

4 лютого у Львові презентували дитячу книгу «Зіркові історії успіху», де є 13 розповідей найвідоміших спортсменів країни. Ця книга є спільним проектом «Видавництва Старого Лева» та Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання.

Про це розповів директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Олег Березюк.

За його словами, двоє спортсменів – Денис Силаньєв та Василь Вірастюк, окрім презентації  книги у Львові візьмуть участь у Марафоні читання «Розкажи дитині казку»: сьогодні у садочку №43 читатимуть дітям казку про Динозаврика  із книги «Чудеса маленького міста».

Як зазначив Олег Березюк, дуже важливо прищепити дітям любов до казки, до книжки. Марафон читання – це також приклад батькам, що книжка – добрий друг малечі.

За словами упорядника книги, головного редактора «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки, книга виникла з ініціативи дружини Дениса Силаньєва – Інни. «Книга народжувалася 9 місяців. Ілюстрації до книги виконав один з найкращих коміксистів України Ігор Баранько. У книзі про свої досягнення та успіх розповідають: Денис Силантьєв, Сергій Бубка, Ганна Безсонова, Наталія Добринська, Ірина Мерлені, Василь Вірастюк, Яна Клочкова, Вадим Гутцайт, Василь Ломаченко, Олександра Волкова, Ганна Сорокіна, Олена Костевич, Андрій Гусін», - зазначила Мар’яна Савка.

 Також вона сказала, що планувалося, що в книгу ввійдуть ще історії братів Кличків, але забракло часу.

Кожна розповідь у книзі ведеться від першої особи, у приватній довірливій формі спортсмени розповідають про найцікавіші історії з їхнього дитинства чи ключові моменти життя і спортивної кар’єри, а також спортсмени дають читачам поради, розповідають про свої правила.

4 лютого о 17.00 для учнів і студентів презентуватимуть книгу у Львівській міській раді. 5 лютого презентуватимуть книгу в «Аквапарку» о 12.00,  а ввечері цього ж дня – в книгарні «Є» для дорослих відбудеться презентація цієї книги.

Книга вийшла тиражем у 5 тис примірників, має 85 повноколірних сторінок. «Зіркові історії успіху» оформлені як подарункове видання, у книгарнях  коштуватимуть близько 60 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук