У Львові розпочалися Дні Кракова

Культура11 червня 20102800

Сьогодні у ЛНУ Імені Івана Франка відбулося відкриття Днів Кракова у Львові. З нагоди цього свята відбувся концерт фолькової виконавиці Йоанни Словінської та презентація книги про життя священика Ордену Братів Менших Капуцинів, який все своє життя працював на території Радянського Союзу.

Із Кракова до Львова прибула делегація у складі з віце-президентом Кракова Ельжбетою Ліснаровіч, депутатами міської ради Кракова, діячів культури.

У вітальному слові заступник міського голови Львова Василь Косів зазначив, що між Львовом та Краковом 1996 року підписано угоду про партнерство: "Кожні 2 роки у нас відбувається особлива подія традиційна, але кожен раз неповторна".

Своєю чаргою, Ельжбета Ліснаровіч наголосила, що Львів і Краків - це два міста, які внесені у список світової спадщини ЮНЕСКО, історія яких сповнена багатьма спільними подіями: "Ці два міста будують особливий міст між нашими народами".

У межах святкування 12 червня відбудеться концерт молодої піаністки Кракова Юлії Коцюбан у межах Днів Кракова у Львові. Місце дії : Музична академія ім.М.Лисенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук