У Львові розпочався «Тиждень актуального мистецтва»
Культура

У Львові розпочався «Тиждень актуального мистецтва»

Новою складовою ТАМ став пілотний проект LEMinarium

К.С., 1 вересня 2016 788 0

У рамках бієнале «Тиждень актуального мистецтва» у Львівському палаці мистецтв відкрилося відразу декілька проектів.

Проект «Частини тіла». Костянтин Зоркін

Кураторський проект «Частини тіла» відкрився перформансом Костянтина Зоркіна. До 9 вересня відвідувачі зможуть побачити проекти, які представили  Юрко Вовкогон, Діма Ерліх, Костянтин Зоркін, Володимир Кауфман, Наталія Лісова, Сергій Петлюк, Сергій Радкевич, Володимир Стецькович, Геннадій Чернега та Володимир Топій.

Проект «Частини тіла». Володимир Стецькович

Декілька проектів об’єднав LEMinarium. Це - новий мультижанровий простір актуальної культури, тісно пов'язаний з дослідженням та творчим переосмисленням постаті видатного львівського літератора і філософа Станіслава Лема.

Проект Володимира Кауфмана та Сергія Савченка у рамках LEMinarium

Цьогоріч у рамках ТАМ презентують лише пілотну версію проекту. Організатори сподіваються, що згодом він почне жити власним життям, як окрема акція, що поєднує максимально широке коло дисциплін та жанрів.

Проект Володимира Кауфмана та Сергія Савченка у рамках LEMinarium

Володимир Кауфман та Сергій Савченко створили спільний проект, лейтмотивом якого є філософські інсинуації навколо роману Станіслава Лема «Соляріс», у якому йдеться: «Тому, хто стане ретельно вивчати всілякі дані про планету Соляріс, важко позбутися враження, що перед ним уламки інтелектуальних побудов, можливо і геніальних, перемішані абияк з плодами цілковитої глупоти, що межує з божевіллям.

Проект «Частини тіла». Володимир Кауфман

Ще одним із проектів у рамках LEMinarium є проект «Маска». Михайло і Тереза Барабаші, Антон Лапов, Славомір Собчак, Даніель Конюш і Якуб Ясюкєвіч  творять спільний проект «Маска». Це проект про тіло, яке шукає, живе, вбирає, віддає, приймає, змінюється, і про драму свідомості, що намагається вийти за межі себе, і визначити сенс власного існування.

Проект «Маска»

Фотохудожник Костянтин Смолянінов представив на LEMinariumі свій фотопроект «With or Without». Це проект про Львів без телевежі – Львів Станіслава Лема: «Можна зробити сміливе припущення, що такий телекомунікаційний об’єкт міг би, до певної міри, символізувати футуристичні мотиви у творчості польського фантаста. Чом би й ні?!» – риторично запитує публіку Костянтин Смолянінов.

Фотопроект «With or Without»

Нагадаємо також, що у галереї «Дзиґа» відкривається проект «Ворог» автора Micro Cuts, котрий успішно дебютував у Вроцлаві.

Фото: Мирослав Пархомик

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук