У Львові шукають інвестора для будівництва двох автостанцій

Львівська міська рада оголосила конкурс із залучення інвестора для будівництва автобусних станцій на вул. Пасічній – вул. Зеленій та на вул. Городоцькій – вул. Збиральній.

З новозбудованої автостанції на вул. Пасічній – вул. Зеленій автобуси відправлятимуться в Бібрському та Ходорівському напрямках, а з автостанції на вул. Городоцькій – вул. Збиральній – в Городоцькому напрямку, інформує прес-служба Львівської міськради.

Умовами конкурсу передбачено, зокрема, що усі витрати, пов’язані з проектуванням, будівництвом та введенням об’єкта в експлуатацію, його благоустроєм понесе інвестор.

Переможцем конкурсу буде претендент, пропозиція якого відповідатиме умовам конкурсу і який запропонує найбільш вигідні умови для територіальної громади Львова на реалізацію інвестиційного проекту.

Якщо інвестор (переможець конкурсу) виконає всі умови інвестиційного договору і буде введено в експлуатацію об’єкт інвестування, то в його власність перейде автобусна станція для відправлення автобусів у Городоцькому напрямку на вул. Городоцькій – вул. Збиральній, а автобусна станція для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках на вул. Пасічній – вул. Зеленій перейде в комунальну власність громади Львова.

Подавати заявки та конкурсні пропозиції можна до 12:00 31 серпня в управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР (пл. Ринок, 1, каб. 317, Львів, 79006, тел. 254-60-06).

1 вересня о 15:00 за вказаною адресою відбудеться розкриття конкурсних пропозицій.

Докладніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук