<

У Львові стартував музичний табір для дітей вояків, переселенців та сиріт

Головні новини Львова за 10.06Марічка Крижанівська, 10 червня 2015, 18:57 601 0

Американка Констанція Фортунато проводить у Львові Міжнародний музичний табір "Музика дитячого серця". Вона обіцяє за п'ять днів із будь-якої дитини зробити музиканта.

"Цей табір не заради того, щоб зробити із дітей професійних музикантів, а щоб розвинути у них відповідальність, співчуття. Ми багато працюємо над самодисципліною, мирним співіснуванням. Це не змагання, а співробітництво, діти вчаться того, що коли вони працюють разом, то можуть досягнути набагато більшого", - розповіла засновник і директор Міжнародного музичного табору Констанція Фортунато.

Діти співають у хорі, грають на гітарі, віолончелі та флейті.

"Приїжджають тренери і п'ять днів займаються із дітьми, які мають такі дуже відносні знання музики, і роблять з них якщо не професійних, то таких музикантів, які вже розуміються на нотах. І це гарна нагода для міста", - додав Микола Крупей, координатор кампанії "Культурне місто" об'єднання "Самопоміч". 

Участь у такому таборі безкоштовна. "Музичний табір має і соціальну складову. Половина дітей, які тут є, - це діти з школи-інтернат №2, де навчаються діти позбавлені батьківського піклування і сироти, а також діти тих вояків, які зараз у зоні АТО і так само діти вимушених переселенців", - додав Роман Кошовий, директор благодійного фонду "Перша Львівська Фундація".

У суботу, 13 червня, у Львівській філармонії Міжнародний музичний табір влаштує концерт своїх вихованців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук