У Львові стартує фестиваль аудіовізуального мистецтва

КультураОксана Панчишин, 22 вересня 20152200

Сьогодні, 22 вересня, у Львові розпочинається міжнародний фестиваль аудіовізуального мистецтва «Тетраматематика», який присвячений аудіовізуальному та інтерактивному мистецтву, що зосереджується на взаємодії музики і зображення та на розкритті потенціалу застосування ІТ-технологій в мистецьких творах.

За словами організаторів, метою фестивалю є пропагувати розвиток мультимедійного та інтерактивного мистецтва, а також створити міжнародну фестивальну платформу для обміну досвідом між митцями різних країн та лабораторії творчого процесу, передає прес-служба Львівської міськради.

На фестивалі, який у Львові відбудеться вже вдруге, заплановано, зокрема, такі заходи: виступ німецької електронної мистецької групи «blackhole-factory» (в рамках «Тижнів Німеччини в Україні»), мистецької формації KLEM Laboratorio (Більбао, Іспанія), Ujif_notfound (Київ), Юрка Булки та Артгрупи нурт (Львів).

Загалом фестиваль триватиме до 13 жовтня. 1 жовтня у Львівському природничому музеї відкриється виставка біо- та сайнс-арту з колекції Мистецького центру WRO (Вроцлав, Польща), 2 та 3 жовтня в Галереї «Дзиґа» і Галереї «Detenpyla» проекти львівських митців Аскольда Кучера, Юрка Вовкогона. 6 жовтня у Львівському палаці мистецтв буде представлено проект «¡WARNING!», який складається з творів українських та незалежних російських митців проти агресії та пропаганди, куратором якого є Яніна Пруденко. 7 жовтня – круглий стіл «Поза пропагандою». Окрім цього у програмі Фестивалю численні лекції, майстер-класи, дискусії та творчі зустрічі з митцями.

Докладно з програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук