У Львові студенти пожертвували по 5 копійок Табачнику на книжку

7 лютого 20113390

7 лютого у Львові відбулася акція «Пожертвуй 5 копійок на книжку Табачнику». Біля університету І.Франка організатори акції запропонували студентам кинути 5 копійок у бляшанку, при цьому вони пояснили, що за виручені кошти організатори планують придбати книгу «Жовтий князь» Василя Барки та надіслати її міністрові освіти і науки Дмитру Табачнику.

 

 

 

Як розповів куратор акції Максим Юсупов, на різних ЗМІ подається інформація про те, що із програми української літератури зникне роман Василя Барки «Жовтий князь».

«Жовтий князь» - роман про Голодомор. Складається враження, що про цю трагедію фактично хочуть чи забути чи викоренити. Ми повинні не дати цьому статися: про Голодомор мають знати. Можливо, пан Табачник, читав роман в уривках (адже саме так вивчали в школі) і ці уривки йому не сподобалися, то ми пропонуємо йому прочитати повністю книгу, щоб він знав, про що у ній написано», - зазначив Максим Юсупов.

Він зазначив, що попри те, скільки коштів вдасться зібрати, роман «Жовтий князь» Василя Барки організація надішле Дмитру Табачнику на адресу міністерства.

Як розповів «збирач» 5 копійок для Табачника на книжку Михайло, студенти з усмішкою ставляться до такої акції, радо кидають копійки.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, новий підручник української літератури за 11 клас поповниться українськими російськомовними поетами. При цьому з нього зникне роман Василя Барки «Жовтий князь».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук