У Львові створили мапу проблемних підприємств

У Львові створили мапу проблемних підприємств
Карта проблемних підприємств

У Львові  активісти «Самопомочі» створили інтерактивну мапу проблемних підприємств. Зараз карта містить п’ять заводів-руїн, які займають площу понад 30 гектарів.

Кілька з них не сплачують оренду за землю, відтак активісти порахували, що через ці підприємства місто щороку втрачає 5,5 млн.

«Будь-яке підприємство на території міста, чи воно має у власності, чи в постійному користуванні, чи має в оренді земельну ділянку, має сплачувати податок, плату за землю, – повідомила депутатка Львівської міської ради фракції «Самопоміч» Вікторія Довжик.

Залежно від форми власності, усі підприємства повинні сплачувати 3% за оренду чи земельний податок  – 1%.

По кожному із цих об’єктів депутати спільно з юристами вивчають стан справ суб’єктів господарювання, причини занепаду та шукають варіанти вирішення цієї ситуації. Як варіант, активісти розглядають інвентаризацію занедбаних земельних ділянок для залучення інвестора.

Одне із таких промислових підприємств – «Львівський виноробний завод» на Погулянці, який займає 3,5 га паркової зони. Підприємство оголошують банкрутом, а процедура ліквідації та реалізації майна може тривати роками.

Обстеження проблемних підприємств триває, мапа постійно оновлюватиметься. Тут обіцяють оприлюднити інформацію про вільні промислові приміщення, які не у власності міської ради, але які є на території міста і шукають собі партнера, покупця або  інвестора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук