У Львові створять комунальний Інститут стратегії культури

КультураНазарій Тузяк, 8 червня 20171890

При Львівській міській раді створять Інститут стратегії культури – комунальну установу, яка займатиметься промоцією міської культури та розпоряджатиметься фінансуванням місцевих ініціатив. Це передбачено Стратегією розвитку культури Львова до 2025 року, яку депутати ЛМР прийняли під час сесії 8 червня.

Інститут стратегії культури буде відповідальний за втілення міської культурної до 2025 року. У самій стратегії прописані пріоритети культурної політики на наступні 8 років. Серед них є децентралізація культури (заохочення культурних ініціатив за межами центру міста), інтеграція культурної політики у процес навчання школярів (створення пілотних програм музичного, художнього та театрального спрямування для шкіл), поява нового формату фінансування культурних ініціатив (створення Фонду культури, який наповнюватиметься за кошти грантів та від доходів з продажів алкоголю та тютюну).

Стратегією розвитку культури також передбачено створення інтерактивного порталу з культурними об'єктами міста, а також розвиток нових туристичних маршрутів.

Для моніторингу ефективності культурної політики у Львові щороку проводитимуть соціологічне дослідження (перше відбудеться вже цього року). Окрім цього кожні два роки у Львові відбуватиметься «Форум культури», під час якого обговорюватимуть виконання культурної стратегії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук