У Львові створять новий індустріальний парк площею 48 га

Індустріальний парк буде розташований у промзоні «Сигнівка»

ЕкономікаІрина Рєвунова, 5 жовтня 201729321

У Львові створять новий індустріальний парк «Сигнівка», площа якого становитиме близько 48 га. За затвердження концепції індустріального парку під час засідання сесії 5 жовтня проголосували 48 депутатів ЛМР.

Згідно із затвердженою концепцію, індустріальний парк створять у промзоні «Сигнівка» на ділянці площею 51,38 га, обмеженій із заходу та півночі залізничною колією, з півдня – вул. Північною та проектованою частиною вул. Північної, зі сходу та півночі – лісопарком «Білогорща» та Західним об’їздом Львова. Загальна площа території самого індустріального парку становитиме близько 48 га.

Індустріальний парк буде розташований у промзоні «Сигнівка»

Концепція передбачає, що індустріальний парк буде створений на 30 років з можливістю продовження його роботи.

Для створення індустріального парку міськрада планує знайти керуючу компанію, яка матиме можливість здавати ділянки на території парку в суборенду.

Згідно із затвердженим календарним планом розвитку індустріального парку, у 2019-2020 роках на цій території мають розпочати роботу інвестори, які працюють у сфері легкої промисловості та машинобудування. У 2021-2022 роках тут мають налагодити виробництво високоточного та медичного обладнання, виробництво у сфері енергоефективності та енергозбереження, у 2023-2024 рока – фармацевтичне та інші види виробництв. Учасниками індустріального парку зможуть стати фірми, зареєстровані на території Львова.

На території індустріального парку планують творити від 3 до 6 тис. робочих місць.

Розташування індустріального парку на мапі Львова

Крім того, депутати ЛМР надали дозвіл ЛКП «Львівавтодор» на виготовлення проекту землеустрою для будівництва другої частини дороги до індустріального парку від вул. Північної до вул. Конюшинної. Під час попереднього засідання сесії депутати дозволили «Львівавтодору» розробити проект землеустрою для будівництва першої частини цієї дороги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук