У Львові святкують 140-річчя з дня народження Лесі Українки

Культура25 лютого 20110

Сьогодні, 25 лютого, у Львові святкують 140-річчя з дня народження Лесі Українки. У місті стартує І всеукраїнський фестиваль творчості поетеси.

Як повідомляє кореспондент ZAXID.NET , у школі №75 імені Лесі Українки усі діти прийшли на уроки у вишиванках на честь поетеси. Крім того, у школі відкрито тематичну виставку учнівських робіт: малюнків та аплікації на тему Лесиних творів, також відбувається конкурс читців поезії Лесі Українки.

Нагадаємо, у Львівському муніципальному театрі (вулиця Городоцька, 36) з 25 по 27 лютого проходитиме Всеукраїнський театральний фестиваль «Ні, я жива, я буду вічно жити!». У межах фестивалю відбудеться літературно-музична композиція «Ра-Менеїс» та «Твої листи…» за віршами Лесі Українки, вистава «Лісова пісня» тощо.

«З нагоди ювілею та сторіччя з дня виходу в світ драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», ми задумали зробити всеукраїнський фестиваль «Ні, я жива, я буду вічно жити!». Ми запросили колективи та театри різних жанрів, тобто музично-драматичний, драматичний, ляльковий театр, які мають у своєму репертуарі «Лісову пісню». Щоправда, ми знайшли такі колективи лише на Заході України. Сподіваємося, що цей фестиваль буде не лише одноразовою акцією, а стане справді всеукраїнським», - розповіла художній керівник муніципального театру Людмила Колосович, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

З 16 по 28 лютого у приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки (вулиця Мулярська, 2а) відбудеться цикл святкових заходів. У межах програми презентація збірки дитячої письменниці  Дарії Іваницької «Леся Українка – дітям» та бібліографічний огляд за творчістю Лесі Українки «Трагедія великого роду», мистецький вернісаж, літературна вікторина та конкурс малюнків.

Також з 21 до 28 лютого у школах міста відбудуться тематичні виховні години, літературно-музичні вечори, присвячені життю і діяльності Лесі Українки.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук