У Львові тариф на вивіз сміття може зрости вдвічі

Економіка8 грудня 201012351

8 грудня у Львівській міській раді відбулися громадські слухання проекту рішення «Про встановлення та погодження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», за яким пропонується переглянути тарифи у бік збільшення з 2011 року.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Юрій Голець повідомив, що діючий тариф затверджено у кінці 2007 року, відтоді зросла мінімальна зарплата, вартість паливно-мастильних матеріалів, запчастини для спецмашин. Відтак рівень рентабельності відповідних підприємств знизився. Підприємства, що вивозять тверде побутове сміття, твердять, що якщо залишити діючий тариф, то вивезення сміття може стати нерегулярним, і санітарний стан Львова погіршиться.

Проектом рішення запропоновано тарифи окремо для населення, бюджетних установ та інших споживачів, із рівнями рентабельності – 8%, 12% та 20% відповідно.

Для населення запропоновані тарифи у різних підприємств коливаються від 188,98 грн./т в ЛКП "За Замком" до 290,27 грн./т в ТзОВ "AVE-Львів". Окремо передбачені тарифи і на великогабаритні відходи.

Начальник відділу економіки, планування, ціноутворення та житлової політики департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Колодко уточнила, що в середньому тарифи для населення мають зрости у 2-2,5 раза.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук