У Львові триває фотоконкурс «Твоє місто – твоє бачення»

Культура28 квітня 20114920

У Львові продовжується фотоконкурс «Твоє місто – твоє бачення». Фотографії можна надсилати до 1 травня. Одне фото міста та особисті дані потрібно надіслати на електронну адресу [email protected]

«До участі запрошується молодь віком 15 - 25 років. Фотографії можуть бути кольорові або чорно-білі, мають передавати позитивні емоції, відображати різне бачення міста, можливо, певні соціальні аспекти, показувати місця та людей, висвітлювати різні теми, наприклад, заможність і бідність, плани на майбутнє, життя частин міста або ж подібні теми, які пов’язують мешканців з їхнім містом. Фотографії не мають бути суперпрофесійними. Головне не правильна експозиція чи ідеальна якість, а настрій, креативний, неординарний підхід, емоції, які відчують ті, хто будуть ці фотографії дивитись і за них голосувати», - повідомляють організатори конкурсу.

Нагадаємо, голосування триватиме до 22 травня та відбуватиметься у два етапи:

– 1 квітня до 5 травня обиратиметься перша двадцятка для фінальної частини (до уваги береться кількість голосів «подобається» на сайті VisitLviv.net та у галереї на Facebook). Членам журі надається право додатково включити до фінального списку 20 фотографій на власний розсуд.

– з 6 до 22 травня відбуватиметься повторне голосування за найкраще фото серед 40 учасників фіналу. За підсумками повторного голосування в Інтернеті (50% результату) та голосування членів журі (50% результату) буде обрано найкраще фото.

   25 травня – оголошення переможця конкурсу. Участь в конкурсі безкоштовна.

У разі виникнення питань можна писати за адресою [email protected].

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук