У Львові триває конкурс на підтримку україномовних видань

Культура28 лютого 20110

Львівська міська рада оголосила конкурс на підтримку україномовного книговидання на 2011 рік. Заявки на участь в конкурсі можна подавати до 31 березня.

Про це на прес-конференції повідомив начальник управління культури Львівської міської ради Андрій Вороновський.

Він зазначив, що цьогоріч на конкурс, не зважаючи на важку економічну ситуацію, виділено більше коштів, аніж торік – 392 тис. грн. (торік – 350 тис. грн).

«Участь у конкурсі можуть взяти видавництва, зареєстровані у Львові», - додав Андрій Вороновський.

А.Вороновський поінформував, що у 2010 році завдяки підтримці міста міський бібліотечний фонд поповнився на 28 тис примірників української книги (місто виділило 900 тис. грн).

Як зазначив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів, це вже четвертий раз міська рада оголошує конкурс на підтримку книговидавництва.

« Торік у межах конкурсу було видано 10 книг , на конкурс надійшло понад 100 заяв. Конкурс охоплює усі жанри, усі сфери життя, зокрема минулого року було видано збірку «Обробки українських обрядових пісень для баяна та акордеона» (репертуарний збірник М.Поліщука), також «Сто персон львівського спорту» І. Яремка,  збірка незрячих авторів «Під шелест осіннього вітру» та ін, усі книги –переможці поповнили бібліотечний фонд міста», - зазначив Василь Косів.

Довiдка ZAXID.NET

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати документи за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1, Львівська міська рада (Центр обслуговування мешканців): написати заяву на ім’я начальника управління культури і туризму про надання фінансової підтримки, заповнити реєстраційну картку встановленого зразка (є на сайті Львівської міської ради), надати установчі документи учасника конкурсу, копію угоди з видавництвом та копію свідоцтва про внесення до державного реєстру видавців, інші документи, що підтверджують право на видання, детальний кошторис витрат на видання, рукопис або макет видання. Конкурс триває 55 календарних днів з моменту оголошення. Заявки, подані на конкурс, розглядає конкурсна комісія, за участі представників департаментів міста та депутатської комісії культури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук