У Львові триває мистецький проект «Вихід, 5 років Іconart»
Культура

У Львові триває мистецький проект «Вихід, 5 років Іconart»

Дарина Цвях, 21 грудня 2015 341 0
фото Мирослав Пархомик

У галереї «Дзиґа» відкрито мистецький проект «Вихід, 5 років Іconart». Експозиція презентує спільний виставковий проект друзів галереї Iconart муралу «Вихід/Відхід» Сергія Радкевича. Проект одночасно представлено також і в галереї Iconart.

«Вихід є спробою переосмислення сакрального мистецтва в рамках сучасної культури. Вихід є поняттям динамічним, тож і проект Iconartу пропонує, свого роду, паломництво – між культурою традиційною та сучасною, між людиною та народом, між святим та грішним, між словом та образом, а також між виставковими просторами Дзиґи та Iconart», - зазначають організатори.

«Вихід» у «Дзизі» презентує живопис друзів галереї, «Вихід» в Iconart є точкою відліку для проекту.

«Вихід» у «Дзизі» - це і мурал Сергія Радкевича, який  є рефлексією на тему Виходу людини в сакральній культурі. «Й, таким чином, ми спробуємо разом подумати над тим, що означає Вихід для християн, які тлумачення пропонує нам Святе Письмо, Ікона, Традиція, Церква, Людина щодо того, чи бачити в ньому негативний, а чи позитивний сенс – втечу чи паломництво; поразку чи дорогу до Царства; вигнання чи свободу; покарання чи спасіння; активну дію чи пасивну, відкриту/закриту територію? », - вважають автори проекту.

Експозицію можна оглянути до 9 січня. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук