У Львові у п’ятницю стартує мистецький проект «Спадок класицизму»

КультураОксана Панчишин, 30 жовтня 20142260

У п’ятницю, 31 жовтня, в приміщенні «Палаццо Бандінеллі» у Львові відкривається виставка «Спадок класицизму» в рамках музейно-експозиційного проекту «Тобі, Україно!».

На виставці можна буде побачити живописне полотно «Смерть Лукреції» (кін. ХVІІ ст. — поч..ХVІІІ ст.) та предмети матеріальної культури античного часу, що візуалізують суспільний та політичний устрій давнього суспільства, передає прес-служба Львівської міськради.

Серед представлених експонатів: посуд, предмети побуту, антропоморфна та зооморфна пластика, скульптура, кераміка, предмети одягу, прикраси періоду з IV тисячоліття до н.е. до IV тисячоліття н.е.

Цей мистецький проект – підтвердження існування культурних і торгівельних зв’язків з багатьма давніми народами Європи, а також ознаки єдиного історично-інформаційного комплексу, який суттєво поповнює знання про еволюцію людської уяви про прекрасне.

«Виставка має не тільки наукове, але і виховне значення, яке надає відчуття причетності кожного до історії всього людства та усвідомлення себе його частиною, формує сучасний погляд на минулі тисячоліття, стає носієм знань про давні культури та ідеали і головне – викликає почуття гідності за давню історію України», – інформують організатори.

Головним організатором заходу є Благодійний Фонд «Пам'яті Сергія Платонова. Платар».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук