У Львові урочисто відкрили Третій фестиваль класичної музики LvivMozArt

Фестиваль триватиме впродовж дев'яти днів

У Львові урочисто відкрили Третій фестиваль класичної музики LvivMozArt
фото ЛМР
Темою третього фестивалю MozArt стала «Музика і література»

У суботу, 3 серпня, в Палаці Потоцьких стартував масштабний Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt. Урочисте відкриття фестивалю розпочалося з виставки «Династія Моцартів: музика та література».

Арт-директорка фестивалю Оксана Линів подякувала за підтримку організаторам і партнерам фестивалю та міській владі Львова, а також запросила всіх відвідувати концерти, вистави та виставки в рамках програми фестивалю.

«Цього року LvivMozArt триватиме 9 днів, охопить більше 25 подій, 10 різних локацій та тисячі задіяних виконавців, музикантів і організаторів. Цей фестиваль для нас особливий, адже саме цього року наш захід був прийнятий в міжнародну спільноту European Mozart Ways, в яку мають право входити тільки ті фестивалі і міста, які безпосередньо історично пов’язані із творчістю династії Моцартів», — розповіла Оксана Линів.

Усі фото прес-служби ЛМР

Виставка «Династія Моцартів: музика та література» створена спільно з Фундацією Моцартеум (Зальцбург, Австрія) в кооперації з Львівською національною галереєю мистецтв ім. Б. Возницького та Львівською національною бібліотекою ім. В. Стефаника.

Виставка, присвячена 300-літньому ювілею Леопольда Моцарта, і поєднується із цьогорічною темою фестивалю «Музика і література». Серед експонатів виставки представлені листи Моцартів, першодруки історичних видань, портрети, художня графіка, музичні інструменти ХІХ ст., театральні елементи того часу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук