У Львові видали збірку казок Франка шрифтом Брайля

У Львові вийшов друком сигнальний примірник збірки казок Івана Франка «Коли ще звірі говорили», надрукований рельєфно-крапковим шрифтом для незрячих.

Презентація збірки, виданої в рамках реалізації проекту «Місто літератури для незрячих: книга брайлем і вголос», відбудеться у межах цьогорічного ювілею Каменяра, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Видання матиме 3 або 4 книги, кожна з яких вміщає кілька казок Франка. Також організатори проекту планують доповнити збірку аудіоверсією. Диск з озвученими казками міститиметься в першому томі збірки.

Планують опублікувати 30 примірників твору, але за необхідності тираж можуть збільшити.

Організатори проекту мають на меті надрукувати ще кілька творів І. Франка для дітей. Серед них – «Грицева шкільна наука», «Сойчине крило» та ін.

Як зазначає виконавчий директор «Українська спілка інвалідів – УСІ» у Львові Оксана Потимко зараз львівський центр книгодрукування забезпечує потреби всіх областей України в рельєфно-крапковій літературі. І хоча твори Івана Франка друкуються лише для регіону, проте їх примірники будуть подаровані й іншим містам України.

Додам, що в лютому у Львові презентували молитовник шрифтом Брайля.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук