У Львові відбудеться дитячий фестиваль народної іграшки

Культура8 квітня 20119871

Перший міський дитячий фестиваль народної іграшки проходитиме у Львові 8 травня 2011 року з 12.00 до 17.00 в межах святкування Дня матері на відкритому майданчику у Музеї народної архітектури та побуту.

Захід проводитиметься у вигляді майстер-класів відомих майстрів у таких видах іграшкового ремесла: дерев’яна забавка, народний малюнок на дереві, глині, тканині або склі та ін. Учасниками будуть діти, батьки та всі, хто має бажання виготовити дитячу іграшку, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

 Також можна буде взяти учать  у конкурсі найкращої дитячої власноруч зробленої іграшки на фестивалі «Це я зробив з батьками!». Захід супроводжуватиметься народними забавами та виступами дитячих народних колективів.

Організатори заходу - управління культури та управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради та ЛОМГО «Клуб толерантності» спільно з ініціативною групою майстрів народної іграшки у складі С. Тлустого, Л.Здебської, Л.Барандій-Тлустої.

Захід має на меті привернути увагу громадськості до одного з надбань національної культурної спадщини України, якою є традиційна народна іграшка дерев’яна забавка, вироби з соломи, шкіри, мотузки та тканини та популяризувати народні ремесла.

Окрім того, організатори хочуть привернути увагу до такої важливої проблеми як екологія іграшки.

«Адже відомим є той факт, що не всі іграшки є безпечними для здоров’я дітей. Більшість з тих, що надходять у продаж, визнаються як такі, що можуть викликати алергічні реакції та навіть привести до отруєння дітей. Народна іграшка виготовлена з природних матеріалів, які не оброблені жодними агресивними хімічними речовинами, лише пофарбовані екологічно чистими фарбами за давніми українськими технологіями», - зазначають організатори.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук