У Львові відбудеться фотоконкурс "Театр в об`єктиві"

Культура27 квітня 20092770

Мистецько-терапевтичний центр "Непротоптана стежина" проводить фотоконкурс "Театр в об`єктиві". Роботи, подані на конкурс, мають відображати події VIII Міжнародного театрального фестивалю за участі людей з особливими потребами, який відбудеться 7-10 травня у Львові. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Мета фотоконкурсу - сформувати позитивне ставлення громадськості до людей з особливими потребами та їхньої творчості.

Участь у фотоконкурсі може взяти кожен, хто захоплюється фотографією та бажає висвітлити у своїй роботі теми фотоконкурсу. До оцінювання робіт буде залучено професійних фотографів. Під час оцінювання основними критеріями будуть відповідність тематиці конкурсу, відповідність меті конкурсу, естетичність, збереження гідності осіб, зображених на фотографії, художня цінність фотороботи. Переможці конкурсу отримають призи. Результатом конкурсу буде проведення фотовиставки в Україні, Польщі, Білорусії та нагородження переможців. Кількість поданих в електронному вигляді фотографій не має перевищувати десяти. Кожну фотографію треба подати обов’язково на електронному носії (СD, DVD). Назвою електронних версій фоторобіт має бути прізвище автора англійськими літерами та номер, що відповідає номеру фотографії у заявці. Фотографії мають відповідати тематиці фотоконкурсу, відображати події фестивалю та не містити додаткової обробки (додавання рамок, використання фотошопу тощо).

Подані на конкурс фотографії протягом двох тижнів розглядатиме комісія, яка визначить переможців конкурсу у таких номінаціях:

• "Актори фестивалю" (актор/актори під час виступу, приготування актора до виступу, актор за сценою, актор після виступу);

• "Глядачі фестивалю";

• "Волонтери фестивалю";

• "В країні казок";

• "Кумедно";

• Вільна тема (фестиваль очима фотографа).

Довiдка ZAXID.NET

Надсилати заявку на участь у конкурсі потрібно до 5 травня на адресу [email protected] Надсилати фотороботи - до 15 травня на адресу: Львів 79017, вул. К. Левицького 99/13 або на адресу [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук