У Львові відбудеться концерт гурту BRUTTO

КультураДарина Цвях, 11 лютого 20154520

12 лютого Сергій Міхалок та його новий гурт BRUTTO дадуть концерт у Львові в Event-Hall KIНО в рамках всеукраїнського туру.

Сергій Міхалок - лідер гурту «Ляпіс Трубецкой», який припинив існування влітку 2014-го. 1 вересня відбулася презентація нової групи.

27 грудня в Києві відбувся дебютний концерт BRUTTO в Україні. Виступ зібрав повний зал, отримав відмінні відгуки у ЗМІ і викликав великий інтерес фанатів по всій Україні.

BRUTTO - Бригада Революционного Угару і Творчого опору імені Орнелли Мутті. Від «ляпісів» новий гурт запозичив невгамовна енергію та рок-н-рольний драйв та зухвалий панк.

Лідер групи Сергій Міхалок, який нещодавно попросив права на постійне проживання в Україні, говорить: «Мої пісні "Не Биць скотам", "Рабкор", "Броненосець", "Грай", "Воїны світла" - лунали

на барикадах і, сподіваюся, хоч трохи, але допомогли перемогти! Тут був я та інші білоруси. І деякі загинули за свободу Братів Українців!

Тепер зі мною могутні хлопці з BRUTTO! Ми приїхали в Україну і будемо словом, а якщо треба, - і ділом допомагати Майдану відстояти свої ідеали! Будзь смелым и Весна прыйдзе! Наша Возьме!»

Плейлист група складає перед початком кожного концерту. Відомо лише, що в кожному місті туру гарантовано прозвучить новий сингл «Гаррі».

Тур пройде у 20 містах України в лютому і березні 2015-го і завершиться концертом у Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук