У Львові відбудеться літературний конкурс для літніх людей

КультураІ.Р., 30 серпня 20172720
У Львові відбудеться літературний конкурс для літніх людей
фото умовне
Літні люди зможуть відвідати заходи Форуму видавців за пенсійним посвідченням безкоштовно

У Львові в межах 24-го Форуму видавців відбудеться літературний конкурс для літніх людей. Відповідну програму «Третій вік: задоволений від читання» у середу, 30 серпня, підтримав виконавчий комітет Львівської міськради.

24-й Форум видавців відбудеться у Львові 13-17 вересня. У межах Форуму для літніх людей проведуть акцію «Третій вік: задоволення від читання».

«Спрямована акція на соціалізацію представників старшого покоління, кращого залучення їх до культурного життя і, зокрема, до читання нових українських видань, а також прихильного ставлення до людей літнього віку, популяризацію позитивного ставлення до старості та толерантності до літніх людей у суспільстві», – повідомили в прес-службі ЛМР.

Акція передбачає зустрічі з відомими письменниками та інтелектуалами, виступи хорових колективів та великий гала-концерт. Усі заходи програми Форуму видавців та акції «Третій вік: Задоволення від читання» пенсіонерам можна буде відвідати безкоштовно, пред’явивши пенсійне посвідчення.

У межах акції «Третій вік: задоволення від читання» відбудеться конкурс «Моя книжкова полиця». Учасниками можуть бути люди віком понад 60 років. Їм пропонується написати оповідання чи есе про особливу для них книгу, домашню бібліотеку чи подію, пов’язану з книжками.

З умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті ЛМР за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук