У Львові відбудеться найбільша в Україні виставка ілюстрацій до дитячих видань

Культура27 квітня 201113850

У Львові відбудеться найбільша в Україні виставка ілюстрацій до дитячих видань. Така масштабна акція вперше відбуватиметься в нашій країні. Понад 400 робіт найкращих, найвідоміших дитячих ілюстраторів з України та Литви будуть представлені на виставці у Палаці мистецтв та на чотирьох поверхах «Укрсоцбанку» (пл. Міцкевича,10). У межах заходу дітям і дорослим запропонують найрізноманітніші майстер-класи.

Про це 27 квітня на прес-конференції повідомила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

Виставка ілюстрації до дитячих видань пройде у межах Львівського міжнародного дитячого фестивалю, що триватиме у місті Лева з 28 по 30 квітня.

«Українські та литовські ілюстратори у межах дитячого фестивалю поведуть безкоштовні майстер-класи. Це унікальна нагода батькам і дітям вчитися у метрів», - зазначила Олександра Коваль.

За її словами, фестиваль дитячої творчості та мистецтва відбудеться вперше в Україні. На ньому презентують унікальну міжнародну виставку ілюстрації українських та литовських художників. Щодня також відбуватимуться майстер-класи від відомих ілюстраторів. Протягом фестивалю відбудеться 120 годин безкоштовних майстер-класів з різних видів творчості та мистецтва. Серед них – майстер-класи азбуки Морзе, аплікації, батику, боді-арту, вокалу, гачкування, колажу, квілінгу, ліплення, ниткоплетіння, петриківського розпису, приготування суші та вареників та багато інших (всю програму можна оглянути на сайті bookforum.com.ua).

Учасники Міжнародної виставки ілюстрацій дитячих книжок: «Аграфка», творча майстерня, Сігуте Ах (Литва), Світлана Балух, Катерина Білетіна, Арсен Джанікян, Катерина Дудник, Владислав Єрко, Паулюс Йодішюс (Литва), Ольга Кваша, Іветта Ключковська, Вікторія Ковальчук, Кястутіс Каспаравічюс (Литва), Кость Лавро, Тетяна Луньова, Надя Маркелова, Максим Паленко, Олег Петренко-Заневський, Марися Рудська, Лілія Тєптяєва, Софія Ус, Сігуте Хлебінскайте (Литва), Сергій Храпов, Катерина Штанко, а також Виставка ілюстрації із колекції Міжнародного фестивалю дизайну «Корова» (м. Дніпропетровськ, Україна).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук