У Львові відбудеться нове читання «Підірваних» Сари Кейн

30 жовтня 2014 року відбудеться третє сценічне читання «Підірвані» Сари Кейн. Постановка «Підірваних» – це новий спосіб взаємодії і спілкування з глядачами. «Ми відкриваємо сезон екскізом вистави, а до його кінця, у процесі обговорення і дискусій з публікою, постане повноцінна постановка. Над «Підірваними» працюють одні з кращих львівських акторів: лауреат Шевченківської премії Олег Стефан, а також Ярослав Федорчук та Анастасія Перець. Режисер – Павло Ар`є», - йдеться у повідомленні організаторів.

Читання відбудеться на першій сцена сучасної драматургії «Драма.UA». Це перша і, наразі, єдина в Україні постійнодіюча платформа для постановок сучасної драматургії.

Театральний сезон Перша сцена «Драма.UA» розпочала ескізом вистави як раз за п’єсою Сари Кейн. Протягом театрального сезону 2014–2015 рр. заплановані прем’єри вистав і сценічних читань за п’єсами відомих британських драматургів Марка Равенгілла та Полі Стенхем, білоруса Максима Доська, українки Наталі Ворожбіт, польки Малгожати Сікорської-Міщук та ін. Над постановками працюватимуть режисери з України та Європи.

«Відкриття театрального сезону «Війна»  – це наш спосіб говорити про важливі події навколо, не впадати у розпач, знаходити грунт під ногами і вибудовувати стратегію позитивних змін.

Ми переконані, що театр має значення у кризових ситуаціях. На нашу думку, театр поряд з щоденними розмовами і медіа є добрим інструментом аналізу і осмислення дійсності. Ми віримо, що театр разом з глядачами має вплив на зміну дійсності навколо. Тому в складний морально, економічно й політично час, ми відкриваємо нову театральну інституцію у Львові – Першу сцену сучасної драматургії «Драма.UA», оскільки вважаємо, що саме у час радикальних змін, коли легко втратити цінності і орієнтири, важливо будувати тяглість і традицію», - говорять організатори «Драма.UA».

 «Підірвані» - перша, сенсаційна п’єса Сари Кейн. Вперше вона була поставлена в 1995 р. у лондонському театрі Royal Court, п’єса піддалася гострій критиці. Тільки відомий драматург Гарольд Пінтер назвав п'єсу актуальною й оцінив талант 24-річної Сари.

Громадянська війна. Пити, курити, любити, їсти, займатися сексом, дратуватися, знати, що скоро помреш... Всього три постаті – журналіст середнього віку, набагато молодша за нього психологічно нестійка Кейт та солдат – через війну, сексуальне насильство і збочення болюче й правдиво заглядають в людську душу і свідомість.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук