У Львові відбудеться прем'єра фільму про війну, смерть та новітніх Героїв

КультураДар'я Буряченко, 3 лютого 20153820

7 лютого о 17:00 у кінопалаці "Копернік" у Львові відбудеться прем'єра документального фільму "Добровольці Божої Чоти". 

Організатори повідомили, що після закінчення перегляду пройде зустріч з авторами стрічки. Вхід за доброчинними внесками. Усі виручені кошти будуть використані на розвиток патріотичного кіно.

Зйомки фільму відбувались у Донецькому аеропорту.

Один із режисерів фільму - Леонід Кантер - розповів, що після виходу фільму "Війна за свій рахунок" він знову поїхав на фронт. Цього разу вирішив неодмінно знайти той військовий підрозділ, у якому буде дисципліна, порядність і повага до ближнього, ким би він не був. Після кількатижневих мандрів на передовій потрапив у ДУК.

"З першої години знайомства з цими світлими людьми я відчув, що саме про них треба знімати фільм. Зателефонував своєму другові та колезі Івану Яснію і ми взялися до роботи над цим фільмом. Знімали кілька місяців. Часом повертаючись у село Піски дізнавались, що вже немає того чи іншого будинку, але найгірше коли один по одному гинули герої нашого фільму", - зауважив режисер.

"Це дуже боляче і гірко, втрачати того, кого встиг полюбити. Тому цей фільм ми передусім присвячуємо тим хлопцям, яким вже не судилось його побачити і звісно, з великою вдячністю тим, хто лишився живим", - наголосив Кантер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук