У Львові відбудеться прем'єра вистави "Вівісекція", на якій розтинатимуть людські вади

Головні новини за 16 вересняДар'я Буряченко, 16 вересня 2014, 18:27 1401 0

Вперше у Львові з'явилася афіша вистави із позначкою 18+, лише для дорослих зі стійкою нервовою системою. У театрі імені Лесі Українки готуються до прем'єри вистави "Вівісекція". 

Вівісекція (від лат. vivus - живий і sectio - розсічення) - це розтин живого організму з метою наукового досліду. 

Львівські театрали розтинатимуть людські вади. Вистава складається із кількох рок-новел. Це історії маленьких тварин, які дуже нагадують людей і наші недоліки. 

"Це вистава про усе людське, але наскільки наша публіка готова на це дивитися, наскільки вона готова побачити свої помилки, десь себе впізнати, щоб потім це виправити. Це дуже гостра критика людської поведінки в таких умовах, як, наприклад, зараз, воєнних. Покажемо, як часом поводять себе люди, фактично, як тварини", - розповіла  головний адміністратор Львівського драматичного театру імені Лесі Українки Ольга Довгань-Левицька. 

Дістанеться на горіхи й Організації Об'єднаних Націй і її "стурбованості" щодо України. 

Режисером, сценаристом, автором музики і сценографії "Вівісекції" є директор театру Лесі Українки Олексій Коломійцев: "Я написав ці рок-новели ще у 96-му році, майже 20 років вже пройшло.  Мені закидали, що я повторюю цю постановку. Я її ставлю вже четвертий раз і кожен раз це зовсім нова постановка".

Постановка буде великим експериментом і можливо навіть шоком для львівської публіки. Тому після прем'єри, 20 і 21 вересня, запрошують усіх висловитися на відкритому обговоренні. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук