У Львові відбудеться різдвяне музично-театральне дійство «Мозаїка»

КультураД.Ц., 17 січня 20190
У Львові відбудеться різдвяне музично-театральне дійство «Мозаїка»
Співачка та режисерка Уляна Горбачевська

У Львові, 27 січня, на Lem Station (трамвайне депо, що по вул. Сахарова), відбудеться різдвяне музично-театральне дійство «Мозаїка». Цього року цей уже традиційний міжнародний творчий проект Уляни Горбачевської проходитиме за підтримки посольства Республіки Литва в Україні та Leopolis Hotel.

«Мозаїка» – це поєднання архаїчного співу та сучасної музики, режисерських знахідок та композиторських інновацій, дизайнерських задумів та актуальної сценографії. Це занурення у тему Різдва - тему глибоку та багатовимірну.

Цьогоріч концерт «Мозаїка» на Lem Station поєднає виконавців різних творчих світів: актора кіно та театру Миколу Березу (виконавець головної ролі у фільмі «Червоний», актор театру ім. Леся Курбаса), литовського саксофоніста Петраса Вішняускаса (гість цьогорічного фестивалю Leopolis Jazz Fest з його знаменитим Lithuanian jazz orchestra), співачку та режисерку Уляну Горбачевську (проекти «Ультрамарин», «Антонич удома», «Альберт або найвища форма страти»).

Співтворцями концертної містерії стануть львівські виконавці класичної музики: Ярина Горбачевська (альт), Оксана Литвиненко (віолончель), Анастасія Мякушко (віолончель). І, як завжди, у проекті «Мозаїка» звучатимуть дитячі голоси – цього року це хор «Жайвір» (керівник Наталя Чмир-Козяр).

Акторська гра, академічне та джазове звучання інструментів, автентичний та хоровий спів, – усе це органічно поєднається в режисерському задумі Уляни Горбачевської. Зокрема, прозвучать прем’єри: композиторське трактування коляди «Чи вдома, вдома» Марії Олійник та творче прочитання творів «Не плач Рахиле», «Же ой як било» Уляни Горбачевської.

«Мозаїка» - проект, який дає нове дихання традиції. Щороку до проекту долучаються талановиті діти: так у співпраці із зірками європейського рівня утверджуються у своїй традиції та стають співтворцями її продовження.

У минулі роки «Мозаїка» багато подорожувала концертними залами та храмами України, Польщі, Німеччини. Так у 2014 р. під час трагічних подій на Майдані відбувся концерт «Музика Віри і Надії» в храмі св. Петра і Павла. У 2017-му з ініціативи агенції «АртПоле» та підтримки Фонду Жадана Уляна Горбачевська нетодноразово побувала в Станиці Луганській, де провела співочі майстер-класи з обдарованими дітьми прифронтової території. А у 2018-му діти зі Cтаниці Луганської приїхали до Львова, щоб заспівати разом з львівським хором «Жайвір» у різдвяному концерті «Мозаїки».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук