У Львові відбудеться творчий вечір Ігоря Калинця

Культура10 липня 20095980

10 липня в актовому залі Національного університету "Львівська політехніка" поет, громадський діяч Ігор Калинець проведе творчий вечір-звіт, на якому репрезентує дві нові книги, які вийшли в Літературній агенції "Піраміда", першу частину художньо-документального фільму "Три музи Ігоря Калинця" та три пісні у виконанні Наталки Половинки. Про це 10 липня ZAXID.NET повідомила керівник відділу зовнішніх зв'язків Літературної агенції "Піраміда" Юлія Лихач.

За її словами, під час творчого вечора-звіту Ігор Калинець репрезентує нову книгу для дітей, що лише кілька днів тому вийшла у Літературній агенції "Піраміда" - "Данка і Крак".

"Ця книга раніше виходила у іншому видавництві. Я щиро сподіваюсь, що нове обличчя і нове втілення принесе їй гарну долю і її полюблять маленькі читачі", - наголосив Ігор Калинець.

Також лауреат Державної премії ім. Тараса Шевченка Ігор Калинець розповість про ще одне нове видання - "Поезії", що вийшло у ЛА "Піраміда" на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України у межах книжкової серії "Бібліотека Шевченківського комітету". Автор планує репрезентувати бібліографічний покажчик, що містить 650 позицій - публікацій та книжок, що пов’язані із творчістю Ігоря Калинця, та нові вступні статті до кількох книг автора.

Несподіванкою стане репрезентація нового кінофільму "Три музи Ігоря Калинця", режисером якого є Любомир Вєжбинський. "Три музи…" складаються із трьох частин. Під час творчого вечора ми покажемо лише першу частину проекту", - сказав автор.

На завершення свята Наталка Половинка вперше виконає три пісні на слова Ігоря Калинця. Вірші автора покладено на музику Михайла Мамуляка.

"Я роблю такі поважні підсумкові презентації, бо вже давно не пишу. Проте зараз готую до видання одну цікаву дитячу двомовну книжку про дівчинку Касю - тексти у ній подаватимуться польською та українською мовами. Це книга мого улюбленого польського поета Єжи Герасимовича. Я раніше видав том його поезії, а нещодавно переклав це видання. Сподіваюсь, що книга сподобається дітям", - розповів Ігор Калинець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук