У Львові відбудеться Всеукраїнський фестиваль творчості Лесі Українки

Культура23 лютого 20110

Цього тижня у Львові розпочалося святкування 140-річчя від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки. З цієї нагоди у наукових, культурних та навчальних закладах міста відбуваються різні святкові заходи.

З 25 до 27 лютого у Львівському муніципальному театрі на вул. Городоцькій, 36, проходитиме Всеукраїнський театральний фестиваль «Ні, я жива, я буду вічно жити!». У рамках фестивалю відбудеться літературно-музична композиція «Ра-Менеїс» та «Твої листи…» за віршами Лесі Українки, а також вистава «Лісова пісня».

«Із нагоди ювілею та 100-річчя з дня виходу в світ драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», ми задумали зробити Всеукраїнський фестиваль «Ні, я жива, я буду вічно жити!». Ми запросили колективи та театри різних жанрів: музично-драматичний, драматичний, ляльковий театр, які мають у своєму репертуарі «Лісову пісню». Щоправда, ми знайшли такі колективи лише на Заході України. Сподіваємося, що цей фестиваль буде не лише одноразовою акцією, а стане справді всеукраїнським», – розповіла художній керівник муніципального театру Людмила Колосович.

У приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки на вул. Мулярській, 2а, до 28 лютого відбуватимуться святкові заходи: презентація збірки дитячої письменниці  Дарії Іваницької  «Леся Українка – дітям», бібліографічний огляд за творчістю Лесі Українки «Трагедія великого роду», мистецький вернісаж, літературна вікторина та конкурс малюнків.

Також із 21 до 28 лютого у школах міста відбудуться тематичні виховні години, літературно-музичні вечори, семінари, присвячені життю і діяльності Лесі Українки. У рамках свята відбудуться конкурс «Кращий  знавець творчості Лесі Українки» та виставка  творчих учнівських робіт, присвячені Лесі Українці. 24 лютого у навчальному закладі ім. Лесі Українки №75 відбудеться науково-практична конференція «Ні! Я жива! Я буду вічно жити…». 25 лютого у приміщенні кінотеатру «Кіно» ім. Довженка відбудеться літературно-музичне свято «Від Блакитної троянди» до «Лісової пісні», приготоване учнями та вчителями «Школи-садка «Софія».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук