У Львові відбудеться «Ярмарок ініціативних власників»

КультураОксана Панчишин, 16 червня 20142640

У суботу, 21 червня, у рамках «Майстерні міста» відбудеться «Ярмарок ініціативних власників». Захід організовують з метою підвищити обізнаність та активність мешканців для покращення умов життя у своїх будинках.

Триватиме дійство впродовж дня – з 12:00 до 19:00 – біля пам’ятника Івану Франку (площа біля головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка), повідомили у прес-службі Львівської міськради.

На Ярмарку можна буде отримати цікаву та корисну інформацію про спільну діяльність мешканців міста щодо модернізації та реставрації своїх будинків і прибудинкових територій, про можливості фінансової допомоги, кредитування ремонтів і термомодернізації багатоповерхових будинків.

Як наголосила керівник програми навчання Інституту міста Ірина Фогел, Ярмарок буде поділено на 3 частини:

  • у ході дискусій голів львівських ОСББ можна буде дізнатися про нюанси роботи цих об’єднань у Львові, як правильно організувати мешканців та про позитив від участі в ОСББ;
  • представники від міської ради, голови громадських організацій та банківських установ консультуватимуть мешканців щодо фінансових, юридичних та організаційних питань;
  • практичні поради щодо того, як правильно організувати мешканців та облаштувати прибудинкову територію. Також можна буде отримати рекомендації від архітекторів та ландшафтних дизайнерів з приводу цього питання.

Для дітей проводитимуть цікаві розваги.

Ярмарок відбудеться за ініціативи Інституту міста та за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) і Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук