У Львові відбудуться Дні європейської спадщини

КультураРуслана Возняк, 20 вересня 2016, 14:27 378 0

24-25 вересня у Львові відбудуться Дні європейської спадщини, коли маловідомі закриті споруди відкривають свої двері для відвідувачів, аби розповісти таємниці, приховані за їхніми стінами.

Учасники заходу зможуть відвідати екскурсії, лекції, ігри, піші та велопрогулянки. Цього року захід присвячений тематиці «Сади і парки Львова: жива історія міста».

Всі події в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними, відвідати їх зможе кожен охочий, який пройде попередню реєстрацію. Кількість місць на частину заходів обмежена.

Найпопулярнішим для відвідувачів цього року, як і попередніх, є колишній будинок військових інвалідів. Реєстрація на відвідування сучасного університету безпеки життєдіяльності вже завершена. Зазвичай споруда не доступна для огляду, тому щороку викликає такий ажіотаж.

«Це Дні європейської спадщини, для Львова цей захід вже є традиційний. Загалом це є ініціатива Ради Європи, яка кожного року відбувається по різних містах. Всі заходи є безкоштовними, основна ідея це привернути увагу до спадщини, до історії, до якихось цінних речей», ― розповідають організатори проекту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук