У Львові відбудуться Львівські кінозустрічі

Культура12 грудня 20142400

13 та 14 грудня у Львові відбудуться Lviv Film Meetings - серія публічних лекцій українських кінопрофесіоналів (режисерів, продюсерів, сценаристів), які проводяться з метою пожвавити локальні та загальнодержавні процеси у кіновиробництві.

Теми зустрічей, серед іншого, охоплюють питання фестивальної промоції фільмів, законодавства в сфері кінемотографу, створення спеціалізованих кіноінституцій й стратегії розвитку кінематографічної галузі в містах. Також на слухачів чекатимуть лекції зі сценарної майстерності, документального кіно та історії українського німого кінематографу.

Серед спікерів Lviv Film Meetings — директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, продюсер, засновник дистриб’юторської компанії «Артхаус-Трафік» Денис Іванов,  директор Національного центру імені Олександра Довженка Іван Козленко, сценаристка, режисерка та критик  Марися Нікітюк, культуролог та співзасновниця Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» у Славутичі Надія Парфан та директорка Львівського міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art Ольга Райтер.

Після зустрічей відбудеться перший Львівський пітчинг кінопроектів, переможці якого отримають повне чи часткове фінансування своїх фільмів. Перевага надаватиметься фільмам, дія яких відбуватиметься у Львові чи на Львівщині. Докладніше і про кінозустрічі, і про умови пітчингу можна довідатися на сайті wiz-art.ua.

Організатор проекту - мистецька формація Wiz-Art за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

Субота, 13 грудня

11:00 Відкриття кінозустрічей

11:30 Презентації та дискусія за участю представників Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації

Ольга Райтер. Львівський кіноцентр, кінокомісія та кінофонд — що це таке?

Що потрібно зробити для того, аби Львів став потужним центром кіноіндустрії в Україні та Європі? Один з варіантів візії та стратегії розвитку галузі кіно в місті.

14:00 Юлія Сінькевич. Кінофестивалі як невід'ємна частина кінопроцесу та вихід вашого фільму на міжнародний рівень.

Особливості просування фільмів на міжнародних кінофестивалях від стадії проекту до закінченого фільму. Особливості міжнародних кінофестивалів в Україні та Європі. Міжнародна співпраця та копродукція.

15:30 Денис Іванов. Сучасне кіно: шлях до глядача.

Феномен кіно проявляється тільки тоді, коли фільм зустрічається з аудиторією. Стислий огляд шляху, який проходить кінострічка від ідеї до показів на різних платформах.

Неділя, 14 грудня

 

11:00 Марися Нікітюк. Класична структура сценарію й основи драматургії: коли знімати фільми за правилами і коли правилами можна знехтувати. Фільми, зняті за каноном, встановленим автором. Як написати свій сценарій, щоб самому зняти за ним фільм.

14:00 Іван Козленко. Зліт та падіння українського німого кіно 20-30-х рр. Творчі та індустріальні досягнення

15:30 Надія Парфан. Документалістика як останній шанс українського кіно

Місце проведення: у суботу - Львівський історичний музей, пл. Ринок, 4; у неділю - Трапезна Музею історії релігії, площа Музейна, 1. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук