У Львові відбулося офіційне відкриття Бієнале довіри

Під час відкриття нагородили переможців міжнародного конкурсу плакатів на тему довіри

КультураАндрій Дрозда, 19 жовтня 20185981
Під час відкриття в Центрі Шептицького виступив британський урбаніст Чарльз Лендрі

У п’ятницю, 19 жовтня, у львівському Центрі Шептицького відбулося відкриття Бієнале довіри. Під час офіційного відкриття бієнале виступив і почесний гість заходу британський урбаніст Чарльз Лендрі. Він поділився історією появи ідеї проведення Бієнале довіри саме у Львові.

«Я вперше приїхав до Львова навесні в рамках проекту «Креативне місто». Якось зайшла мова про брак довіри в українському суспільстві та у всьому світі. Тоді ми й виникла ідея проведення особливого бієнале: не мистецького чи дизайнерського, а Бієнале довіри. Без довіри неможливе успішне суспільство, а високий рівень довіри підвищує заможність спільноти», – наголосив Чарльз Лендрі.

У вітальному слові до гостей та учасників мер Львова Андрій Садовий підкреслив, що довіра спонукає до відповідальності кожного члена суспільства.

«Мені подобається історія про канатоходця, який здолав безліч небезпечних дистанцій. Одного разу він постановив собі перейти по натягнутій линві між двома гірськими вершинами. Усі навколо вважали, що це неможливо Цей чоловік запитав свого друга: «Чи віриш ти в мій успіх?». «Звісно, що так. Ти ж досвідчений канатоходець», – відповів його друг. «Тож сідай мені на плечі: ми вдвох здолаємо цей шлях». Довіра означає відповідальність за слова і вчинки кожного з нас», – підкреслив Андрій Садовий.

Усі фото - Biennale of trust

На відкритті бієнале організатори нагородили переможців міжнародного конкурсу плакатів на тему довіри. Голова журі Яцек Ягельський разом із секретарем журі Богданом Шумиловичем оголосили трьох фіналістів.

Першу премію у 3 тис. євро отримала киянка Ірина Лисенко. Друге місце та премію 2 тис. євро віддали Олександрі Промській із Рівного. А третю премію на суму 1 тис. євро отримали кияни Ольга Левчук та Сергій Клепик.

Бієнале довіри триватиме у Львові впродовж 19-21 жовтня. З повною програмою заходів можна ознайомитися на сайті бієнале.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук