У Львові відбувся освітній хакатон на тему розвитку технологій

СуспільствоАндрій Дрозда, 22 квітня 20184230
У Львові відбувся освітній хакатон на тему розвитку технологій
фото ЛМР
Експерти в галузі освіти і технологій обрали п'ять найкращих проектів

У суботу, 21 квітня, у Львові провели хакатон «EduHack: перезавантажимо українську школу разом». Цьогорічний захід стосувався розвитку інформаційних технологій у школах і підготовки випускників до інноваційних викликів сучасності.

Хакатон тривав два дні. Впродовж цього часу 10 команд працювало над проектами, які допоможуть впровадити нові освітні підходи у школах. Учасниками команд стали учні, їхні батьки, вчителі та директори шкіл.

Усі команди працювали під керівництвом фахівців-менторів у галузі ІТ-технологій. Відтак, 5 команд-переможців розділило між собою 50 тисяч гривень. Серед представлених під час заходу ідей, найбільший інтерес викликав проект обсерваторії на даху школи. Команда авторів проекту здобула перше місце і 10 тис. грн. для старту реалізації ідеї. Учасники зможуть завершити свої проекти за допомогою краудфандингової платформи GoFundEd.

Захід став уже другим із серії освітніх хакатонів, які організовує Центр інноваційної освіти «Про.Світ». У Львові хакатон відбувся за підтримки департаментів розвитку і гуманітарної політики ЛМР, а також компанії N-iX.

Наступні хакатони проведуть у різних містах України. Заходи стануть поштовхом для реалізації у школах актуальних та інноваційних проектів: «Інклюзія», «Навчання впродовж життя», «Цифрова компетентність», «Екологічна компетентність», «Культурні компетентності», «Мовні компетентності».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук