У Львові відкрилась фотовиставка «Калейдейфель»
Культура

У Львові відкрилась фотовиставка «Калейдейфель»

Катерина Сліпченко, 22 квітня 2015 358 0
фото Мирослав Пархомик

У рамках фестивалю «Французька весна» у Львівському Музеї етнографії та художнього промислу відкрилась виставка фотографій «Калейдейфель».

Французькій фотограф Арно Берман створює фотографії-забавки, фотографії-калейдоскопи на тему одного із символів Франції Ейфелевої вежі.

Арно Берман об’їздив цілий світ. Переважно його  фотографії відкривають нам його пригоди: спуски на каное по річках Ганг, Амазонка та Меконг, велосипедну подорож по Кубі зі сходу на захід, піший перехід з Дакару до Тімбукту… Виставка Kaléideffel – це як виключення у роботі автора. Тут Арно Берман пропонує зупинити мить подорожі біля Ейфелевої вежі. Але його погляд та мистецький стиль пропонують сприйняти по- іншому «стару залізну даму» і ведуть до нових уявних місць…

«Ідея виставки Kaléideffel народилась абсолютно спонтанно, у відображенні Ейфелевої вежі в калюжі води на Марсовому полі. Я продовжив працювати над цією серією фотографій заради розваги. Впорядковувати ці зображення як геометричні фігури, надавати знимкам певний  дизайн було для мене грою, захоплюючим відлунням хвилин дитинства, коли дивишся у калейдоскоп! Я захотів надати Ейфелевій вежі новизни, зобразити її як зірку, атом чи космічний корабель, але при цьому не змінюючи давно знайомий всім образ», - розповідає фотограф. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук