У Львові відкрилась фотовиставка «Жінка/Квітка»
Культура

У Львові відкрилась фотовиставка «Жінка/Квітка»

Марія Марковська, 20 липня 2015 609 0
фото Марія Марковська

У Львівській галереї «Щось цікаве» відкрилась виставка світлин під назвою «Жінка/Квітка». Експозиція містить фото 13 героїнь, 13 квіток, 13 історій. За словами фотографів, киянки Ірини Брязгун та львів’янки Мирослави Павлик, саме в число 13 скомпоновано жінок різних вікових категорій та поглядів на життя. У фотопроекті також взяли участь Ірена Карпа та учасниця театрально-музичного гурту Dakh Daughters Наталка Біда. Під світлинами можна прочитати короткі історії-зізнання кожної з героїнь.

Ірина Брязгун мала персональну виставку  «Калейдоскоп», також брала участь в колективній виставці «Ознаки війни».

Мирослава Павлик фотографує протягом останніх п’яти років. Проте свої роботи фотограф виставляє вперше.

«Нашою метою є показати, що жінка завжди залишатиметься жінкою, незалежно від її соціального статусу, роботи, життєвих втрат чи ще чогось. Жінка – це насамперед витонченість, чуттєвість, глибокість, краса, тому ми порівняли її з квіткою, яку, до речі, дівчата обирали самі. Тобто жінки підсвідомо відчували, що саме з цією рослиною вони себе позиціонують. На фото дуже помітно той колорит: коли, наприклад, волонтер Олеся Литвинова, мати чотирьох дітей, обирає собі кактус, який ніби і відображає її стійкий характер, але ж насправді кактус – це єдина рослина в пустелі, яка може давати воду», – розповідає Мирослава Павлик.

«Ми обрали саме чорно-білий стиль фото, бо тільки так можна передати сенс нашого проекту, колір відволікає. Ви уявіть яскраво-фіолетову квітку і жінку поруч, вся увага буде на квітці. Ми маємо лише кілька кольорових фото з самого процесу підбору квіток та зйомки, яким тут відведено окреме місце» – доповнює Ірина Брязгун.

Організатори планують продовжити проект. Виставку вже бачив Києв, наступним після Львова стане Харків. У нашому місті виставка триватме 31 липня. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук