У Львові відкрилась виставка протестних плакатів Антона Мирзіна

КультураК.С., 27 травня 20154580

У Львові відкрилась виставка протестних плакатів Антона Мирзіна «PAPERDAEMON». Антон Мирзин -  графік з Пєрьмі (Росія), який не може повернуся на батьківщину через політичні репресії. Наразі він очікує політичного притулку у Києві, де створює нові плакати. 

Тридцять плакатів розмістилися на стінах тераси пабу L`UFT, що на вулиці Коперника, 17. Тематика творів - антиімперська, проукраїнська та революційна, створена на основі естетики пропаганди тоталітарних режимів.  

Автор у своєму слові до виставки зазначає: "Мені дуже приємно усвідомлювати те, що мені ніколи не буде соромно за тих, хто позитивно оцінює мої роботи. І не тому що "хвала не отрута", а тому, що ці люди вчинили правильний вибір у своєму житті. В даному випадку, під критерієм "правильності" я розумію прагнення до свободи і волі від всіляких нав'язуваних кліше, установок, штампів та ідеологій - як окремої людини, так і цілого суспільства, в даному випадку - українського суспільства, що прагне стати відокремленою політичною нацією. 

Організатори також зазначають, що по закінченні експозиції плакати можна буде придбати, а виручені кошти підуть на лікування українських військових.  

"На жаль, я не можу бути присутнім на виставці у Львові, тому що перебуваю в процесі отримання статусу політичного біженця в Україні і тому змушений залишатися в Києві. Бажаю всім гостям і відвідувачам бойового настрою, залізної витримки і нескінченної волі, якої, втім вам і так не позичати!", - зазначає Антон Мирзін.

Виставка триватиме до кінця червня. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук